dětský tábor "KRÁTKÝ POTLESK"

Červenec 2017
PoÚtStČt So Ne
         12
3456789
101112131415 16
17181920212223
24252627282930

Den 8 - 8.7.2017

Jelikož včera mělo navrch zlo, za trest kdykoliv čert pískl na píšťalku, museli se všichni, kteří byli v doslechu okamžitě lehnout na zem, ať už dělali cokoliv. Dnešní program jsme již klasicky zahájili celotáborovou hrou. Kolobrnďáci dobývali u Lotranda loupežnické doupě. Závist podrobila zkoušce Zubejdy, jejich úkolem bylo vysloužit si splněním různých úkolů všech sedm smrtelných hříchů.

Odpoledne si straší oddíly zahrály klasickou bojovku černí vs. bílí. Útočníci se museli dostat do cizího území, kde ukradli soupeřův život a ten donesli zpět do své základny. V cestě jim stáli obránci, kteří je naopak o životy připravovali. Mladší v lese hráli hru s názvem Pakani. Táborník měl nejdříve za úkol překonat strážce tak, že si s ním zahrál kámen-nůžky-papír, pokud uspěl mohl se přiblížit k území Pakanů. Tato zvláštní stvoření hlídají svůj poklad. Děti musely nenápadně proklouznout územím Pakanů, na jehož konci ukořistily část pokladu, ten poté přinášely zpátky.

Večer jsme si pořádně zatančili na další táborové diskotéce. Po skončení diskotéky bylo pro velké účastníky tábora připraveno překvapení, noční bojová hra. Náš hodný anděl byl opět unesen zlými čerty. Tentokrát však jeho osvobození bylo mnohem náročnější. Děti musely projít přes celý čertovský les až k místu, kde byl anděl přikován ke stromu a tam mu pomoci přestřihnout okovy, zároveň se vyhýbaly všem pekelníkům, pokud byl někdo chycen, byl odeslán zpět na start. Pro vysvobození anděla ze spárů pekla se k němu muselo dostat nejméně 20 dětí. Nakonec se vše v dobré obrátilo a anděl je s námi opět zpátky v táboře.