dětský tábor "KRÁTKÝ POTLESK"

Červenec 2019
PoÚtStČt So Ne
         2930
1234567
8910111213 14
15161718192021
22232425262728
293031    

Den 6 - 4.7.2019

Oddíl Třmínků strávil dopoledne v Jožinových ledvinách, kde tvořily protilátky. Holky vyráběly umělé ledviny z krabic od mléka, do nichž se vložily přírodniny a přes ně se potom filtrovala špinavá krev tak dlouho, až byla opět krásně čistá. Žebra navíc se dostala do úst. S vedoucím Mírou vymýšlely a sepisovaly knihu táborových příběhů. Osud dnes Jožinovy přál, a to tím, že jsme zdvojnásobili počet protilátek nejhůře hodnocenému oddílu. Bohužel tato pomoc nebyla příliš platná, neboť oddíl nejstarších kluků se vůbec nesnažil a získal pouze 1 protilátku. V konečném součtu protilátky nestačily k uzdravení a Jožinovi se přitížilo, musel se položit na lehátko.

Odpoledne hrály mladší oddíly na Špiony. V táboře byly vyvěšeny světově slavné obrazy, naši špioni měli za úkol nepozorovaně obrazy najít, zapamatovat si je a potom překreslit co nejpřesnější kopie do svých poznámkových bloků. V galerii byli však přítomni hlídači, kteří dbali na to, aby nemohly být obrazy okopírovány. Když byl špion chycen, vrátil se do svého doupěte, splnil stanovený úkol, za který mu byl vydán nový život, a mohl se vrátit zpátky do naší obrazárny.

Velké oddíly si naopak zahráli na policejní vyšetřovatele. Z vězení uprchlo 40 nebezpečných zločinců, kteří se schovali v lese a bylo potřeba sestavit jejich portréty. Pokud zločince našli, zapamatovali si jeho podobu a poté ji znovu sestavili podle identifikačních karet s tvary obličejů, nosů, uší, úst, vlasů a vousů.

Večer se konala další táborová diskotéka, tentokrát s překvapením. Navštívil nás profesionální DJ Zdeněk, který dělá vedoucího na spřáteleném táboře z Pardubic. Přivezl s sebou světelné efekty a zahrál i na přání, atmosféra na diskotéce byla skvělá.

Po skončení diskotéky šly starší oddíly spát, avšak vzápětí byly vzbuzeny s tím, že v okolí tábora havaroval létající talíř s mimozemšťany. Přesunuli jsme se do lesa, abychom mohli odebrat těmto mimozemšťanům jejich DNA. Po lese se také pohybovali nepřátelští predátoři, kteří chytali lidi a mimozemskou DNA jim odebírali. Cílem táborníků bylo najít co nejvíce mimozemšťanů a nasbírat co nejpestřejší paletu různých DNA.

 

Přístupů na web:   info