dětský tábor "KRÁTKÝ POTLESK"

Tábor 2021

1. Základní informace

Termín:
Tábor se uskuteční v termínu 3.7.-17.7. 2021.

Fotogalerie:
Fotogalerie z tábora 2021 je nově umístěna na Fotkách Google.
Archív fotek z minulých ročníků naleznete stále na Rajčeti.

Koho na táboře rádi uvidíme:
Tábor je určen všem holkám a klukům od 6 do 16 let, kteří chtějí zažít spoustu legrace, her a soutěží. Tábor je vhodný i pro děti s epilepsií, více informací naleznete na stránkách Společnosti "E" (viz kontakty).

Místo:
Tábor se nachází v areálu Havlišova mlýna na Vysočině blízko Želetavy.

Personál:
Kromě sehrané party vedoucích s námi na tábor jezdí i zkušení zdravotníci, kuchaři a jejich pomocníci.

Cena:
15 dnů na táboře stojí 4650,– Kč.
Pro děti využívající dopravu z Prahy a zpět 4950,– Kč.
V případě, že na tábor pojedou dva nebo více sourozenců, cena za každého činí 4400,– Kč a 4700,– Kč (pro sourozence cestující autobusem z Prahy).

Platba:
Platbu je nutno provést nejpozději do konce dubna 2021 na bankovní účet: 2401083977/2010. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo Vašeho dítěte a do poznámky (zprávy pro příjemce) uveďte jméno dítěte.

2. Přihláška

Kapacita tábora je naplněna. Nyní je možné hlásit se pouze jako náhradník. Děkujeme za Váš zájem.

PROKÁZÁNÍ SE NEGATIVNÍM TESTEM NA COVID-19

Při nástupu se musí dítě prokázat jednou z následujících možností:

Děti, které s námi byly na táboře v loňském roce, mají za podmínky přihlášení do 28. 2. garantované místo na našem táboře. Zbylá místa obsadíme přednostně sourozenci přijatých dětí a dále dětmi novými. O přijetí nebo nepřijetí Vašeho dítěte na tábor budete informováni e-mailem do 14. 3. Do našich storno podmínek jsme doplnili nový odstavec týkající se možnosti zrušení tábora před jeho konáním v souvislosti s protiepidemiologickými opatřeními. Pokud bude po 1. 5. 2021 zakázáno nařízením vlády (nebo jiného úřadu) pořádat letní dětské tábory v souvislosti s epidemiologickou situací, budeme vracet rodičům zaplacenou částku poníženou o storno poplatek ve výši 800 Kč. Děkujeme za pochopení.

Nezapomeňte zajistit u Vašeho dětského lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na dětském táboře a předat nám jej při nástupu na tábor. Platnost posudku je 2 roky od data vydání, pokud se zdravotní stav dítěte nezměnil. Lze tedy použít platný posudek vydaný v minulém roce. Posudky budou po skončení tábora vráceny. V posudku musí být výslovně uvedeno nebo zaškrtnuto, že se dítě podrobilo všem stanoveným pravidelným očkováním, jinak se tábora nemůže zúčastnit.

Prosíme Vás o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů a se zveřejněním fotografií. Odevzdejte při nástupu na tábor.

Dětem není dovoleno brát si na tábor mobilní telefon.

3. Co musí mít správný táborník na táboře?

U menších dětí doporučujeme oblečení podepsat!

Další důležité informace:

Téma celotáborové hry

Nechte se překvapit :)