dětský tábor "KRÁTKÝ POTLESK"

Červenec 2018
PoÚtStČt So Ne
         301
2345678
91011121314 15
16171819202122
23242526272829
3031     

Den 14 - 13.7.2018

Dnes nastal onen osudný nešťastný den pátek 13., kdy se podle svědectví staré Evičky a senilního Jožina, kteří přišli z budoucnosti, tábor v Jindřichovicích konal naposledy. Dnes časová trhlina zastavila čas. My jsme se však celých 14 dní snažili, abychom takové zkáze předešli. Ráno jsme měli poslední šanci získat v rámci celotáborové hry jedny z posledních událostí do  našich časových os.

V poledním klidu jsme si již začali balit zavazadla. Po svačince jsme se sešli společně na nástupišti, kde nám Evička, Jožin a prof. Einstein sdělili, že časové osy ještě nejsou kompletní a že nyní dostaneme možnost zbývající události získat. Každá slavná osobnost si připravila pro táborníky ještě jeden úkol. Celá aliance se rozdělila na 4 stejně velké skupiny a každá z nich se vydala za osobnostmi, které byly v blízkém okolí tábora. Když byl úkol splněn, získala skupinka jednu událost. Pokud neuspěli, šli k jiné osobnosti, avšak poté se mohli zase vrátit a zkusit svouji šikovnost znova.

Závěrem odpoledne se konal závěrečný boj s časovou trhlinou. Nejdříve přišly slavnostním průvodem všechny historické osobnosti. Prof. Eintein všem zopakoval jedinou možnost, jak trhlinu zacelit, tedy získat všech 260 událostí do časové osy. Nejdříve bylo nutné vrátit osobnosti do jejich doby, jelikož není jisté, zda by bylo možné je navrátit až po zacelení trhliny. Se všemi jsme se rozloučilil. Následně prof. Einstein vyzval jednotlivé aliance k předložení časových os. Po přepočítání událostí se však zjistilo, že žádná z nich není zcela kompletní. To pana profesora mírně rozčílilo, neboť veškeré snažení vyšlo vniveč.

Ovšem pak jeho geniální analytický mozek vyymslel, že pokud poskládá všechny 3 časové osy na sebe, získá kompletní přehled událostí. Časové osy sroloval a zapálil. Tím se časová trhlina zacelila a do tábora se nám vrátila mladá Evička a švihák Jožin a hned za nimi také všichni vedoucí v civilu. Společně jsme se chytili za ruce a zvolali, že je tábor zachráněn i pro budoucí léta. 

Oslavy této záchrany trvaly až do večera na táborové diskotéce. Ve fotogalerii, ve složce videa můžete vidět záznamy z vyvrcholení celé celotáborové hry.